גני יהושע

יער בראשית

פרוייקט יער בראשית הוא מפעל חיים שמגלם בתוכו כוח רצון, אהבת הארץ, רעות, עצמאות, חברות ומסורת.
כחלק ממסורת זאת אנו משתדלים להעניק לכל אדם את ההזדמנות והכלים למצוא את מקומו ותפקידו בקבוצה ובאמצעות זה להפוך קבוצה לצוות מנצח.

יער בראשית יחזיר אתכם לאהבת הטבע, אהבת האדם, לשלווה הפנימית שלנו, לעשייה, לאדרנלין וריגושים שאינם קשורים במסכים.
יער בראשית ממוקם בפארק הירקון בתל אביב, הוא הוקם בשנת 1993 מתוך חזון של אהבת הטבע, התחברות לשורשים וחזרה למקורות, פעילויות אתגריות וימי הולדת לילדים, קבוצות וחברות מכל הגילאים.

מה עושים ביער?
ביער בראשית תוכלו ליהנות מהטבע, מהשקט ומציוץ הציפורים . ביער קיימים מתקנים אטרקטיביים ואתגריים כמו אומגות מהעצים, סנפלינג , גשרי חבלים ועוד דברים רבים.
צוות שלם של אנשי מקצוע מחכים לכם, הם ישקדו על האירוע שלכם ויוודאו כי ביקורכם ביער בראשית יהיה חוויה מדהימה של פעם בחיים!

צוות המומחים שלנו כולל אנשי חינוך, מדריכים מקצועיים ומפיקי אירועים.
לאחר כמעט שני עשורים של פעילות שוטפת ומאות קבוצות שאירחנו והפעלנו אנו יכולים להבטיח לכם שביער בראשית אתם לא תעשו סתם עוד יום כיף.
מדובר באירוע יחיד ומיוחד במינו שיענה על צרכיכם ויעביר למשתתפים ערך מוסף מעבר להיותו מהנה .כל הפקה ואירוע נבנים בצורה אחרת, אם זה אירוע ספורטיבי, אתגרי, חברתי או גיבוש.
בין אם זה בחברת המשפחה, החברים או בחברת הקולגות שלך במסגרת העבודה.
ביער בראשית אנו מאמינים שלכל קבוצה יש אופי שונה ולכל אירוע יש מטרה אחרת, לכן לפני בניית האירוע המומחים שלנו נפגשים עם מפיקי האירוע ובונים מערך שלם ומורכב של יום גיבוש בעבודה,
יום הולדת של פעם בחיים , חוויות אתגריות מלאות באדרנלין ובריגושים וכל זה תוך התאמה מושלמת למטרת האירוע, אופי האירוע ואופי המשתתפים.

בין האירועים שאותם אנו מפיקים: ימי גיבוש צוותיים, סדנאות מנהלים, ימי הולדת, ספורט אתגרי ועוד.

חשוב לציין כי האירועים ביער בראשית מתאימים לכל גיל ולכל מטרה.

ליער בראשית ניתן להגיע בשתי דרכים:

1) מגיעים לחניה של איצטדיון רמת גן, מחנים את האוטו ליד שער השחקנים ( נימצא בצידו הצפוני של האיצטדיון ) ומשם עוברים את הגשר מעל הירקון. בסוף הגשר פונים שמאלה וממשיכים עם שביל האופניים עד שרואים את יער בראשית מצד ימין , לכניסה ליער יורדים מהשביל ימינה והולכים לאורך הגדר.

2) בשדרות רוקח בת”א ,מול הלונה פארק , נכנסים לחניה לכיוון הממדיון ( שמאלה אחרי ביתן השומר) ממשיכים ישר עם הכביש עד שמגיעים למחסום רכבים.שם מחנים את האוטו, וממשיכים ברגל ימינה על שביל האופניים עד שרואים את היער מצד ימין . לכניסה ליער יורדים מהשביל ימינה וממשיכים לאורך הגדר.

מתאים לגילאים

לקהל הרחב

שעות פתיחה

שישי 10:00 עד כניסת שבת,
שבת 08:00-19:00,
ניתן לתאם זמנים נוספים לקבוצות (בתאום מראש),

טלפונים ופרטים להתקשרות

כתובת: מפורט מעלה

טל’: 03-6437734

טל’ נוסף: 052-3988098

פקס: 03-6437735