24.08.2018 | 12:00 - 19:00

גני יהושע

כלביב #3

מיקום מדויק: גינת בני דן (מול רחוב בני דן 12).

קהל יעד: לכל המשפחה.

תנאי כניסה:
הכניסה למתחם והאחריות על הכלב שימצא במתחם הינה של בעל הכלב ובכל מקרה אינה חלה על החברה.

  1. בעל הכלב מחוייב להצטייד במחסום פה ורצועה לכלבו (באורך עד 2 מטר בלבד).
  2. לא תתאפשר כניסה למתחם ללא מחסום ורצועה לכלבים המוגדרים כ”כלבים מסוכנים”.
  3. בעל הכלב מתחייב לנקוט באמצעים המספקים לפקח ולשאת באחריות על כלבו כדי למנוע פגיעה של כלבו בצד שלישי.
  4. בכניסה לאירוע מתחייב בעל הכלב כי הוא נושא באחריות המלאה כולל נזקים לצד שלישי.

פרטים:
כלביב – פסטיבל הכלבים של תל אביב-יפו חוזר ובגדול! בפעם השלישית!

ביום שישי, 24 באוגוסט, תחגוג העיר תל אביב-יפו בפעם השלישית את יום הכלב של תל-אביב הלא הוא – “כלביב”. אחרי שנתיים מוצלחות, יותר מ-15,000 איש שהגיעו, 40 כלבים שאומצו ומלא מלא מתנות שחולקו, פוקדים כלבי תל-אביב עם זנבותיהם ובעליהם/הן את הפסטיבל בפעם השלישית. הפסטיבל השנה, כמו בשנים קודמות, בחסות עיריית תל אביב-יפו, גני יהושע,והמותג אקאנה מבית ביופט. האירוע יתקיים בין השעות 12:00-19:00 בגינת בני דן בגני יהושע.

השנה ולראשונה בישראל, תתקיים אולימפיאדה הראשונה לכלבים אי פעם.. יהיו שם תחרויות מקצועיות מאוד, כמו הקופץ לגובה הכי טוב, אל מול מלכת היופי של תל-אביב. כמו כן, ייהנה הקהל השעיר מהפנינג פתוח עם המון פעילויות לכל המשפחה.
אקאנה מבית ביופט נותנת החסות המרכזית לאירוע מזמינה אתכם  לבקר בדוכן אקאנה, ולקבל ייעוץ מקצועי מתזונאית קלינית המתמחה בתזונת חיות מחמד. אשר תשקול את הכלבים שלכם, תמדוד את גובהם ותחשב את ה- BMI ( (Body Mass Index שלהם בעזרת מחשבון BMI חדשני לכלבים. בהתאם לתוצאה ומבנה הגוף תוכלו לקבל המלצות  איך לשפר את תזונת הכלב שלכם ובריאותו. כמו כן, תוכלו ליהנות  מדוגמיות ומתנות (ולא רק עבור הכלבים).

כמו בשנים קודמות, תהיה פינת אימוץ עם כלבים חמודים מאוד תחת אחריותה של עמותת SOS. בנוסף, מגוון פעילויות ואטרקציות לכלבים ולבעליהם, כולל: מאפיית בריאות לכלבים, מידע על כלבנות טיפולית, שירותי ייעוץ והדרכה, אזור בריאות עם דוכנים טיפוליים ובריאות הכלב, הומיאופתיה לכלבים, ספא כלבים, דוכני אמנות לכלבים, סטארטאפים לכלבים ועוד.

בנוסף, חלק מרשתות חנויות החיות המובילות בתחום יהיו נוכחים לצד עסקים קטנים, מוצרים ואביזרים ייחודיים לכלבים כמו מיטות עץ, קולרים, תיקים, תכשיטים, הפתעות, מתנות ועוד.

עוד הפתעה גדולה שהכנו לשנה זו היא במת הופעות מ-ט-ו-ר-פ-ת, עם אמנים מוכרים כגון: ג’יין בורדו, עדן הלנה (זוכת אקס פקטור), שחר וצוקול ועוד הופעות מפתיעות שירקידו את ההולכים על 2, וכמובן את ההולכים על 4.

לבעלי הכלבים, כמו בכל שנה, תהיה רחבה אקסקלוסיבית של דוכני מזון רחוב ובר מהטובים שיש לתל אביב-יפו להציע. מיותר להוסיף שמטרתנו היא יותר זמן לבעלים בפסטיבל, יותר הנאה לכלבלבון בדיסנילנד שהוקם סופסוף רק לו.

עיריית תל אביב היא אחת הערים המובילות בעולם במודעות לחיות מחמד וככזו היא השיקה כרטיס ייחודי לבעלי כלבים בשם “דיגידוג” שנותן לבעלי כלבים את כל המידע הדרוש להם על חיית המחמד שלהם וכמה הטבות מיוחדות במיוחד בשבילם.

אחת המטרות העיקריות של פסטיבל “כלביב” היא לחזק את הקהילה ואת הקשר בין אנשים באמצעות פגישות כלבים.

בעיר תל-אביב-יפו הוקמו בשנים האחרונות כ-70 גינות/פינות לכלבים אשר משמשות אלפי כלבים ברחבי העיר ואף הפכו למקומות מפגש לאוהבי בעלי חיים. פינות הכלבים פזורות ברחבי העיר וממוקמות במתחמים מגודרים, הכוללים מתקני משחק, בר מי שתיה לכלבים, אשפתונים, שולחנות פיקניק וספסלים. הגינות תוכננו והוקמו במקומות בהם יש ריכוז גבוה של כלבים ובשיתוף פעולה מלא עם התושבים. רשימת הגינות המלאה מופיעה באתר האינטרנט העירוני (www.tel-aviv.gov.il). בנוסף, הוכרזו חופים מיוחדים לכלבים בכל אזורי העיר. עיריית תל אביב-יפו פועלת כל העת ליצירת פעילויות שונות ומתן שירותים חדשים לחיזוק אוכלוסיית בעלי הכלבים בעיר. בתל אביב-יפו חיים כ- 25,000 כלבים בבתים והיא העיר עם הכי הרבה כלבים פר נפש בעולם: כאשר היא מכילה כלב אחד על כל 17 תושבים.

מחיר: ללא תשלום.