30.07.2016 | 18:30

גני יהושע

סנטנה בישראל

 

מעטים האמנים שזוכים להקרא אגדה עוד בימי חייהם, ונדירות הפעמים שאנו זוכים לראות אותם כאן בישראל בהופעה. הקהל הישראלי חיכה שנים לערב נדיר עם האחד והיחיד – קרלוס סנטנה, שיכבד אותנו בהופעה אחת בפארק הירקון!

מייקל וריוניס, מנהלו של סנטנה, מוסר: “קרלוס סנטנה הוא אזרח העולם, שמפיץ מסר של אהבה, אור ושלום בכל מקום אליו הוא מגיע לנגן את המוזיקה שלו. סנטנה מאמין שהעולם צריך להיות ללא גבולות ולכן הוא אינו נרתע או נמנע מלהופיע בכל מקום ברחבי העולם. אנחנו מצפים בקוצר רוח להופיע בישראל בקיץ הקרוב”.

סנטנה מגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות עולמי, כשהפופולאריות והיצירתיות שלו בשיאה עם אלבום חדש שעתיד לצאת ב15 באפריל, ובו הוא מאחד לראשונה את ההרכב המקורי שהופיע בוודסטוק ואחראי לשלושת האלבומים המיתולוגים הראשונים של הלהקה.

המופע בישראל עתיד להמשך כשעתיים וחצי, ויכלול את כל להיטיו הגדולים של סנטנה, עם הרכב גדול ומהפנט של 11 (!) מוסיקאי-על, יחד יעניקו לקהל הישראלי ערב ארוך שכולו הנאה בפארק הירקון. האתר יכלול כ-6,000 מושבים, כולל מתחם VIP, ואזור קדמת במה, במחיר אטרקטיבי. כמיטב הפקות שוקי וייס, הפארק יותאם לסוג המופע הייחודי, ועל כן הבינוי החד פעמי שללא ספק ייצור אווירה מיוחדת וחווייתית.