29.09.2018 | 16:00 - 23:00

גני יהושע

פסטיבל DGTL

מיקום מדוייק: פארק גני יהושע, גן הסלעים

קהל יעד: החל מגיל 22

פרטים:

חוד החנית של סצנת המוזיקה והפסטיבלים, הפקת הענק המושקעת של המותג המוביל DGTL שהולך וגדל משנה לשנה, תגיע בשנית במלוא הדרה לגני יהושע בשיתוף עיריית תל-אביב-יפו ובחסות היינקן. הפסטיבל היווה פריצת דרך משמעותית לייבוא מותגים בינלאומיים לישראל והצלילים המשובחים הידהדו בקהל העצום של 12,000 שגדשו את הפארק.

תל אביב יפו הצטרפה רשמית לרשימה האקסקלוסיבית של הערים שמארחות את פסטיבל המוזיקה והאמנות האלקטרוני DGTL שמקורו בהולנד: אמסטרדם, סאו פאולו, ברצלונה, סנטיאגו, תל אביב יפו ובקרוב בעיר נוספת.

הפסטיבל, בשונה מאירועים שמכילים הד ליינר אחד בלבד, הוא אירוע חדשני שמקדש טכנולוגיה ומציג שורה של אמנים, מהגדולים בעולם, לצד התגליות הטריות ביותר בהפקה וסאונד בסטנדרטים יוצאי דופן.

כל הכרטיסים לDGTL תמיד נמכרים מראש כראוי למפגש פסגה שהוא חוויה רב חושית של אמנות, מוזיקה, תאורה ותפאורה באיכות בלתי מתפשרת. ההפקה מושקעת ומהודקת בכל רבדיה: דוכני מזון משובחים על טהרת הצמחוני (כחלק מהמהפכה הירוקה של DGTL), ארט מטורף, במות ענק וכמובן סאונד מוקפד. הפסטיבל מציג שלוש במות עם תוכן מוזיקלי משובח שפועלות במקביל בכל רגע נתון.

מעבר להיותו פסטיבל מוזיקה חדשני, DGTL חרט על דגלו שמירה על הסביבה וקיימות וזכה בפרסים כפסטיבל הירוק ביותר באירופה. לפסטיבל יש תכנית מהפכנית לחסכון בחשמל, אוכל צמחוני בלבד, תוכנית הטבות למיחזור ועוד. הפסטיבל זכה בפרסים רבים על המהפכה הירוקה שהוא מוביל, ביניהם ה Outstanding Green Event בפרסי ה FestX בלאס וגאס ופרס ה Most Sustainable Company Amsterdam.

מחיר: בתשלום