25.07.2019 | 20:00

מנחם בגין

קולנוע קיץ לילדים

פרטים:
קולנוע קיץ פתוח עם סרטי הילדים הכי כיפים שיש! במהלך חודש יולי יתקיימו הקרנות פתוחות לסרטי ילדים בדיבוב לעברית, בכל אתרי הטבע של חברת גני יהושע.

פארק מנחם בגין
הדרדסים: הכפר האבוד –
Smurfs: The Lost Village
86  דקות
ארה”ב (2017)

המשך הרפתקאותיהם של הגמדונים הכחולים. הפעם מפה מסתורית שולחת את דרדסית, בר-מוח, בר-כוח וביש גדא למצוא את הכפר האבוד לפני המכשף הרשע גרגמל, במסע דרך היער האסור המלא ביצורים מופלאים ומכושפים. רכבת הרים של הרפתקאות וסכנות תביא אותם לגילוי הסוד השמור ביותר בהיסטוריה הדרדסית.

קהל יעד: מגיל 3 לכל המשפחה. כל הסרטים מדובבים לעברית.

מיקום: פארק מנחם בגין, בכניסה לפארק מרחוב בירנית.

הערות: מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקום, להביא מחצלת / שמיכה / לונגי ונשנושים.

מחיר: ללא תשלום.

להלן רשימת הסרטים הנוספים:

גני הטבע – 31.07
מפלצות בשלג –
Smallfoot
88  דקות
ארה”ב (2018)

כאשר שמועה המספרת אודות יצורים קטנים ומופלאים בשם “סמולפוט” (בני אדם) המסתובבים בעולם הגדול, הגיעה אל הקהילה הקטנה של מפלצות השלג (“ייטים” או ביגפוטים) החלה מהומה בכפר וראש הכפר אסר על עיסוק נוסף בנושא. מיגו – ביגפוט סקרן וחוקר אמת אמיץ יוצא להרפתקה מטורפת להוכיח את השמועה ולהביא בחזרה לכפר הוכחה חיה. בדרך הוא מגלה אומץ לב מהו, מיהם חברי האמת שלו, בפני מי הוא יכול להיות גלוי ומפני מי להיזהר.

לדף האירוע >>

 

פארק גני יהושע – 11.07
אימוג’י: הסרט –
Emoji Movie
86 דקות
ארה”ב (2017)

לאחר סרט ה”אנגרי בירדס”, הגיע תורם של האימוג’י, אייקוני הרגשות של הווטסאפ, לקבל סרט משלהם. איפשהו במעבי האפליקציה מסתתרת טקסטופוליס, כרך סוער בו חיים האימוג’ים, בציפייה להבחר להשתתף בהודעה בידי המשתמש. ג’ין, האימוג’י היחיד “הסובל” מריבוי הבעות, יוצא להרפתקה חוצת אפליקציות יחד עם חבריו למצוא את הקוד שיתקן אותו. כשסכנה גדולה מאיימת על הטלפון עצמו, כל האימוג’ים יאלצו לסמוך על שלושת החברים שיצילו את העיר ואותם.

לדף האירוע >>

 

פארק גני יהושע – 04.07
סרט לגו נינג’גו –
Lego Ninjago Movie
101  דקות
ארה”ב (2017)

סרט האנימציה החדש מבית לגו מציג לנו את ששת לוחמי הנינג’ה הצעירים שבמהלך הלילה מגינים על נינג’גו, אי מגוריהם, מהתקפותיו החוזרות ונשנות של רשע העל גארמדון. במהלך היום הם ששת התלמידים הדחויים ביותר בבית הספר…עם שובו של המאסטר שלהם ממסע ארוך, הם מבינים שעליהם להפוך לנינג’ות אמיתיות ולהפסיק להסתמך על מכונות הלחימה שלהם. הסרט עוקב אחר אימוניהם בדרכם להתמודד עם האיום החדש ששולח גארמדון, שהוא גם אביו של אחד מהם.

לדף האירוע >>

מספר טלפון לבירורים: 073-3808946