דף הבית > אטרקציות > פארק המים מימדיון

גני יהושע

פארק המים מימדיון

פארק המים הגדול ביותר במדינה, מצוי בלב תל אביב באזור ירוק ופורח, במתחם גני יהושע.  המימדיון משתרע על פני 100 דונם של מדשאות ירוקות, שטחים מוצלים ופינות ישיבה מטופחות, עם 5,000 כיסאות נוח צבעוניים הפזורים בשטח הפארק.

בפארק אפשר למצוא מגלשות מים ובריכות שחייה במבחר צורות, המותאמות לגילאים שונים. כל מגלשה וכל בריכה היא אטרקציה מדליקה ומיוחדת במינה: מגלשות מטאור,סלאלום,מסלול אבובים מהיר , מסלול אבובים איטי, מגלשת התותחים, בריכת גלים,בריכה שחיה, בריכה לילדים ופעוטות, בריכת ההרפתקאותועוד ועוד…

שפע  של מתקני ספורט, כגון: מגרש כדורסל, שערי כדורגל, מגרש כדורעף חופים ועוד. אפשר לשרוף קלוריות ואחר כך לקפוץ למים, או לטבול בבריכה ואחר כך להמשיך ולהוציא את האדרנלין במגרש. הכול אפשרי!

מי שרוצים לנוח קצת מכל ההרפתקאות, יכולים להתרגע מול הבמה המרכזית – צוות הבידור שלנו כבר ידאג לעורר בכם את מצב הרוח ולשמר את המורל הגבוה. באותה ההזדמנות, תוכלו לקנות משהו טעים במזנון ולאכול בתיאבון.

לנוחיותכם,  תאי אחסון (לוקרים) לשמירת חפצים, באזור המלתחות. תוכלו לשים שם את כל מה שיקר לכם למשך היום ובסוף הבילוי לקחת אותו בבטחה (בתשלום סימלי נוסף).

יש להתעדכן בלוח הפעילות באתר החברה  בטרם ההגעה.

שימו לב! אין להבעיר אש בשטח הפארק, אך ניתן לערוך פיקניק בשטח הגן או ליהנות ממגוון הארוחות והחטיפים שבמזנון. כמו כן אין להכניס בקבוקי זכוכית לשטח האתר. תבלו!

פרטים נוספים

קהל יעד:
לכל המשפחה
טל': 6422777 – 03
פקס: 6422925 – 03