אירועים

יסמין מועלם

דף הבית > אירועים > יסמין מועלם

יסמין מועלם

ה' | 15.7 | 21:00

זאפה בפארק

אחרי שנת פריצה מטורפת, שבה כבשה את הלבבות עם אלבום הבכורה "אריה", מגיעה סוף סוף יסמין מועלם אל הבמות, עם ההופעה שרבים כ"כ חיכו לה.

אם יש משהו שהיה מדבק יותר מהוירוס ההוא זה כנראה החיבוק המטורף שקיבלה מועלם עם צאת להיט העל "מסיבה" ואחריו האלבום, שהפך את יסמין לאחת המוזיקאיות המדוברות של 2020. עם שירים כמו "כמה מתוק" "ככה עדיף לי " ועוד.

גם ברגע זה מדובר באחד האלבומים מהמואזנים ביותר בסטרימינג בישראל, שהביא את יסמין לתודעה של קהל רחב ונדמה שחצה כל גבול דמיוני בין ז'אנרים ונישות מוזיקליות. לאחר צאת האלבום וההצלחה יוצאת הדופן שלו שיתפה יסמין פעולה עם אמנים שונים בסדרה של סינגלים מדוברים ומצליחים , "זה בדם שלי" עם טדי נגוסה, "זמן לדיכאון" עם עטר מיינר וקאבר השנה ל"אור הירח" עם טונה במסגרת פרויקט צו השעה.

עם עולם ההשפעות וההשראות מרגש שמתחיל מהילדות שלה בבית יפואי בו שמעו בוב מארלי בבוקר, אום כולתום בצהריים ומוצארט בערב – ועד החיבור החזק שלה לעולמות ההיפ הופ, RNB והפופ העכשווים, האלבום שרובו נכתב והולחן על ידי יסמין עצמה, מביא קול אותנטי חדש – נשיות מרימה, חזקה, שנוגעת גם במקומות הפחות מדוברים בתרבות הפופ . סינגר סונגרייטרית על ביטים, עם קול ממכר והפקה עדכנית ומחשמלת שמדברת אל הרגש, הלב ואל הרחבה.

"יסמין מועלם היא השתקפות מדויקת של הרגע הנוכחי בפופ" (בן שלו, גלריה)

"עם אחד הלהיטים הגדולים של השנה, אלבום שהוכיח שמדובר בכישרון החדש הכי מעניין בסביבה וטון של כריזמה – יסמין מועלם היא אחת הנחמות המעטות של 2020" (דנה ספקטור, 7 לילות)

"אלבום מבריק, מרגש וממכר לא רק בקנה מידה מקומי, אלא גם בינלאומי…, מועלם משמיעה בו קול של דור, ובעתיד הוא יוכל לשמש קפסולת זמן של הרגע והמקום בו נעשה" (אבנר שביט, וואלה)

השירים שלה נשמעים אחרת מכל מה שהיה כאן עד היום" (מתן שרון, מאקו)

"יש לה אומץ של טייסת קמיקזה, והכתיבה שלה מגוונת לא פחות מאשר הסגנונות בהם היא פועלת" (סער גמזו, ישראל היום)

צילום: ירדן רוקח

פתיחת דלתות: 19:30 | תחילת מופע: 21:00

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

לא ניתן לרכוש כרטיסים באתר זה

 

היכן?

הוראות הגעה:

זאפה בפארק

רכישת כרטיסים

מכירת כרטיסים לאירוע זה הסתיימה.