אירועים

קולנוע קיץ בבלי – יולי

קולנוע קיץ בבלי – יולי

אנשים יושבים על הדשא וצופים במסך גדול
הכניסה חופשית!

8,22 יולי | 20:00

סרטי ילדים מדובבים

במהלך החופש הגדול יוקרנו סרטי ילדים (בדיבוב לעברית). נשב על הדשא עם נשנושים מהבית, מעל שמיים וכוכבים וממול מסך ענק וסרט כיפי.  הסרט מתחיל ב 20:00 כשמחשיך. אפשר להגיע קודם ולהתמקם.

הכניסה חופשית! אין צורך להירשם מראש. 

נפגשים ליד פינת החי בבבלי, מול קוסובסקי 14

8 ביולי | אי.טי.

ספינת חלל זרה נוחתת ביער על כדור הארץ. צוותה אוסף דוגמאות צמחים ואבנים. אחד מהם מתרחק ונעזב, כאשר חבורת בני אדם רצה אל הספינה וזו ממהרת להמריא. היצור- אי.טי – נאסף ע”י ילד אל ביתו, שם הוא מסתתר ממחפשיו. בעזרת ידידו הילד, אחיו ואחותו, הוא לומד מעט אנגלית ומרכיב משדר, על מנת להזעיק ספינת חילוץ. זרות הארץ וגעגועיו הביתה מביאים לגסיסתו. חבורת המחפשים, המאתרת אותו, אוטמת את הבית ומנסה להצילו, לשווא. הילד מחלצו מן התא, שנועד לשמר את גופתו. יחד עם חבריו, במרדף מכוניות ואופניים, הוא מביאו אל קרחת היער, שבה, בעיתוי נפלא, נוחתת ספינת החילוץ. סצינת פרידה נרגשת.
תקציר באדיבות סינמטק ת”א

22 ביולי | שון כבשון

שון כבשון חוזר בהרפתקה חדשה על חברות לא מהעולם הזה! חיי החווה השקטים של שון וחבריו הכבשונים משתנים מקצה לקצה, כאשר חייזרית קטנה וחמודה בשם לולה נוחתת ממש לידם. שון נחוש בדעתו לעזור לה לחזור הביתה, ויחד עם לולה השובבה בעלת כוחות הקסם הם יוצאים למסע מצחיק, מרגש ומסעיר. אבל הכל מסתבך כשאנשים אחרים מנסים לחבל במשימה ולתפוס את לולה… התכוננו להרפתקה מרהיבה, משעשעת ומחממת לב לקטנים וגם לגדולים!

כרזות הסרטים אי.טי ושון כבשון

 

 

פרטים נוספים

08.07.21 | 20:00
22.07.21 | 20:00
קהל יעד: מגיל 5
הערות:
  • מומלץ להביא מחצלות/ לונגים/ שמיכות/ נשנושים

רכישת כרטיסים

מכירת כרטיסים לאירוע זה הסתיימה.

היכן?

ליד פינת החי בבבלי מול קוסובסקי 14