אירועים

עיליי בוטנר וילדי החוץ

דף הבית > אירועים > עיליי בוטנר וילדי החוץ

עיליי בוטנר וילדי החוץ

שבת 21.5 | 21:00

21.05.22 | 21:00
הערות:
  • לא ניתן לרכוש כרטיסים באתר זה

מופע מרהיב ועוצמתי לרגל חגיגות העשור להרכב!

אין ספק שעילי בוטנר וילדי החוץ הם ההרכב המשפיע והבולט ביותר במוזיקה הישראלית .
עשר שנים של אלפי הופעות ועשרות שירים הפך את החיבור בין עילי לשלישיית ילדי החוץ אדר גולד, אוהד שרגאי ותום גפן לאחד החיבורים הבולטים והמצליחים כאן .
עשרות הלהיטים איתם מופיע ההרכב וביניהם ועל קצה המזלג נזכיר את : אני אש, שווים, תם ולא נשלם, נעים עכשיו, מכתב לאחי, הכי קרוב אלייך, תיתן לי יד, עוד אחד ששר לך מספיקים כדי להבין את גודל החגיגה הבימתית ואת עוצמת ההצלחה שהובילה אותם לזכות באין ספור תארים בכל תחנות הרדיו , זאת לצד העובדה שהאלבומים שהוציאו זכו במהירות למעמד אלבומי זהב תוך כדי שהשירים מובילים את צמרת טבלאות ההשמעה בכל תחנות הרדיו .
כל שירי ההרכב ולחניו נכתבים על ידי עילי בוטנר ואכן, פס הקול שנטע בשדה האמנות המוזיקלית הקנו לו בקלות רבה מעמד כאחד מהיוצרים והכותבים הבולטים בצמרת האמנים כאן .
הופעות ההרכב בכל האולמות, גדולים כקטנים הוכתרו מזמן על ידי הקהל, התקשורת והלקוחות כנפלאות ומשובחות – "חגיגה אמיתית מרגע עליית ההרכב על הבמה ועד לאחרון ההדרנים"
עכשיו, הם חוגגים עשור לפעילותם במופע חדש מרהיב ועוצמתי, שיכלול את כל הלהיטים הגדולים שלהם לצד שירים חדשים שייצאו במהלך השנה בהפקה המשלבת פופ ואלקטרוניקה וסוחפת את הקהל לטיול בין להיטי ההרכב – טיול מרהיב ומרגש .

צילום: יובל אראל

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

לא ניתן לרכוש כרטיסים באתר זה

 

היכן?

מופע מרהיב ועוצמתי לרגל חגיגות העשור להרכב!

רכישת כרטיסים

מכירת כרטיסים לאירוע זה הסתיימה.