דף הבית > אטרקציות > יער בראשית

גני יהושע

יער בראשית

פרוייקט יער בראשית הוא מפעל חיים שמגלם בתוכו כוח רצון, אהבת הארץ, רעות, עצמאות, חברות ומסורת.
כחלק ממסורת זו, אנו משתדלים להעניק לכל אדם את ההזדמנות והכלים למצוא את מקומו ותפקידו בקבוצה וכך להפוך קבוצה לצוות מנצח.

יער בראשית יחזיר אתכם לאהבת הטבע, אהבת האדם, לשלווה פנימית, לעשייה, לאדרנלין ולריגושים שאינם קשורים במסכים. היער הוקם בשנת 1993 מתוך חזון של אהבת הטבע, חיבור לשורשים וחזרה למקורות ומארח פעילויות אתגריות וימי הולדת לילדים, קבוצות וחברות מכל הגילאים.

מה עושים ביער?
ביער בראשית תוכלו ליהנות מהטבע, מהשקט ומציוץ הציפורים ובנוסף, ממתקנים מאתגרים כמו, אומגות מהעצים, סנפלינג, גשרי חבלים ועוד. צוות שלם של אנשי מקצוע מחכה לכם. הם ישקדו על האירוע שלכם ויוודאו שתהיה לכם חווייה מדהימה. הצוות כולל אנשי חינוך, מדריכים מקצועיים ומפיקי אירועים.
בין האירועים: ימי גיבוש צוותיים, סדנאות מנהלים, ימי הולדת, ספורט אתגרי ועוד. האירועים  מתאימים לכל גיל ולכל מטרה.

ליער בראשית ניתן להגיע בשתי דרכים:

1) מגיעים לחניה של איצטדיון רמת גן, מחנים ליד שער השחקנים (בצידו הצפוני של האיצטדיון) ומשם עוברים את הגשר מעל הירקון. בסוף הגשר פונים שמאלה וממשיכים עם שביל האופניים, עד שרואים את יער בראשית מצד ימין , לכניסה ליער יורדים מהשביל ימינה והולכים לאורך הגדר.

2) בשדרות רוקח בת"א, מול הלונה פארק. נכנסים לחניה לכיוון הממדיון (שמאלה אחרי ביתן השומר) ממשיכים ישר עם הכביש עד שמגיעים למחסום. מחנים וממשיכים ברגל ימינה על שביל האופניים, עד שרואים את היער מצד ימין . לכניסה ליער יורדים מהשביל ימינה וממשיכים לאורך הגדר.

פרטים נוספים

קהל יעד:
לכל הגילים
ימים א-ה: 09:00 – 17:00 יום שישי: 09:00-16:00 ניתן לתאם זמנים נוספים לקבוצות (בתאום מראש)
טל': 03-6731031