ארכיון: חדשות והודעות

news

שתילת דשא בטיילת ירקון מזרח

משטחי דשא בגב בית חולים אסותא

במסגרת עבודות הפיתוח של טיילת ירקון מזרח, בצידו המזרחי של הפארק (דרומית למבנה אסותא), בוצעו העבודת הבאות: גינון, פיתוח תשתיות השקיה, הקמת מתחם מתקני כושר והצללה, נטיעת עצים, והוספת שבילים מרוצפים בשטח כולל של 5 דונם.

פרויקט שיקום אקולוגי של אתר עשר טחנות

רשות מקרקעי ישראל תשקיע 1.69 מיליון שקל לפרויקט שיקום אקולוגי של אתר עשר טחנות, המשתרע על שטח של כ-22 דונם.  במסגרת הפרויקט, תיווצר בריכת נחל רחבה ואזור אחו לח שיחזקו את המסדרון האקולוגי לאורך נחל הירקון. הפרויקט כולל הרחבת תוואי סולם דגים (שעוזר להם לטפס מקטע הנחל שבמורד הסכר אל קטע הנחל שבמעלה הסכר), חפירת… להמשיך לקרוא «

שידרוג תאורה בספורטק צפון

שמחים לבשר על שדרוג כל התאורה בספורטק צפון. כל העמודים הישנים פורקו ובמקומם הותקנו עמודים חדשים עם פנסי לד חסכוניים בתאורה, וכן הותקנו עמודי תאורה נמוכים לאורך השבילים. הקודם הבא

גינת משחקים חדשה בפארק מנחם בגין

גינת משחקים חדשה בפארק מנחם בגין. בגינה מתקנים חדשים ויפים, תשתיות דשא, שביל מונגש, הצללה ותאורה. הקודם הבא

הנגשת גינות הכלבים והוספת ספסלים נגישים.

כחלק ממהלך כולל להנגשת הפארקים, הונגשו לאחרונה גינות הכלבים: גינת אוסישקין, ספורטק צפון, טיילת בני גן וראש ציפור. בנוסף, הוצבו בגינות ספסלים נגישים עם ידיות וגובה מותאם.

שיפוץ יסודי לגינת הכלבים בראש ציפור

שיפוץ גינת הכלבים מתחת לגשר ראש ציפור בגדה הדרומית הושלם. בגינה יש שולחן פיקניק, ספסלים נגישים על רחבה מרוצפת, פחי אשפה, פחים לאיסוף גללים ומרחבים לריצה חופשית של הכלבים.

נפתחה חצר כושר חדשה בראש ציפור

שמחים לבשר על הקמת חצר כושר חדשה, סמוך לגינת המשחקים בראש ציפור. החצר כוללת מתחם מתחים מהיחידים בארץ המאפשר אימון Street WorkOut בשילוב פארקור ברמה הגבוהה ביותר. לצידו מתחם אימון קרוספיט עם סדרת מתחים מלאה, הכוללת סולמות אנכיים ואופקיים, מתח מדורג, גריפ, Lat, מתחים ארוכים ורצועות TRX קבועות, טבעות אימון אולימפיות ומתקן טיפוס חבל צבאי… להמשיך לקרוא «

הודעה בדבר הגשת בקשה לאישור הסכם פשרה

הודעה בדבר הגשת בקשה לאישור הסכם פשרה לפי סעיף 25(א)(3) לחוק תובענות ייצוגיות, התשס”ו-2006 בת”צ 39560-12-16 חרר אלי נ׳ חברת גני יהושע בע”מ מובא בזאת לידיעת הציבור, כי ביום 8.12.2019 הוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב (להלן: ״בית המשפט״) בקשה לאישור הסכם פשרה בת”צ 39560-12-16 (להלן: ״בקשת האישור כייצוגית״). מגיש התובענה הוא אלי חרר (להלן:… להמשיך לקרוא «

שיפוץ מתקני משחקים בפארק גני יהושע

החברה סיימה את העבודות לשיפוץ חלק ממתחמי המשחק ברחבי פארק גני יהושע. העבודות כללו החלפת לוחות במתקנים העשויים עץ, החלפת תשתית גומי, החלפת אלמנטים במתקנים השונים וצביעה. כל מתקני המשחק בפארק מאושרים על ידי מכון התקנים.    

פתיחת המעבר מתחת לגשר נמיר בגדה הדרומית

אנו שמחים לבשר על סיום העבודות להרחבת השביל ויצירת הפרדה פיזית בין הולכי הרגל לרוכבי האופניים מתחת לגשר נמיר הגדה הדרומית.  

שקתות כלבים: חדש בפארק!

קערות מים לכלבים המחוברות לברזיות השתיה שברחבי הפארק. הקערות תוכננו וחוברו כך שניתן יהיה למלא מים ולרוקן מהברזייה על פי הצורך.